Forsen Forte na stres i bezsenność

Na problemy ze snem skarży się co drugi mieszkaniec naszego kraju.

 • trudności w zasypianiu
 • przekręcanie się z boku na bok
 • nocne wstawanie

Nic dziwnego, że rano budzisz się zmęczona i rozdrażniona. Jak długo jeszcze zamierzasz tak żyć? Pytam się jak długo? Aż zasłabniesz z wycieńczenia?! Naprawdę tego chcesz? W dalszym ciągu brakuje Ci motywacji? Przygotowałam dla Ciebie prawdziwą bombę. Co powiesz na to?

Bezsenność – skutku ubocznezegarek

 • nadciśnienie
 • otyłość
 • cukrzyca typu II
 • obniżona odporność organizmu
 • depresja
 • zaburzenia koncentracji i uwagi

Bezsenność – przyczyny

Przyczyny bezsenności są różne. W niektórych przypadkach mogą być objawem naprawdę poważnej choroby, chociażby Alzheimera. Na szczęście to rzadkość. Insomnia jest zazwyczaj odzwierciedleniem naszego stylu życia. Stres, praca w systemie zmianowym, nadmiar obowiązków.

Bezsenność – leczenie 

Aby rozpocząć leczenie musimy poznać przyczynę bezsenności, czyli wracamy do tego o czym pisałam w poprzedniej części tekstu i  w miarę możliwości ją wyeliminować. Dopiero wtedy, gdy nie będziemy w stanie tego zrobić zaleca się podjęcie terapii. Spokojnie, wizyta lekarska to ostateczność. Na rynku farmaceutycznym nie brakuje najróżniejszych specyfików na bezsenność – większość z nich jest sprzedawana bez recepty. A zatem buty na nogi i idziemy szukać rozwiązania!

Forsen Forte

Moją uwagę przykuł preparat Forsen Forte, a konkretnie jego opakowanie. Bardzo wymowne. Już na samym wstępie roztacza przed nami wizję spokojnej i dobrze przespanej nocy.

fosen

Sama jestem ciekawa tego czy moje skojarzenia znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, czyli w faktycznym działaniu preparatu.

Forsen Forte 

Forsen Forte lub w niektórych kręgach Forsen Forte z melatoniną, to suplement diety stworzony z myślą o osobach zmagających się z problemem bezsenności. Działa odprężająco, uspokajająco oraz relaksująco, ułatwiając jednocześnie zasypianie oraz poprawiając jakość snu.

Forsen Forte skład

Substancją bazową preparatu Forsen Forte jest ekstrakt z melisy (200 mg). Melisa to chyba jedno z najpopularniejszych ziół na uspokojenie, które znajduje również zastosowanie w leczeniu bezsenności. Zawiera bowiem specjalne olejki lotne, które działają zbawiennie na nasz układ nerwowy. Z kolei dzięki zawartości takich składników jak:

 • wyciąg z szyszek chmielu
 • wyciąg z Ashwagandhy
 • melatonina
 • magnez
 • witamina B6

odzyskamy utraconą równowagę emocjonalną. Będziemy zrelaksowani i odprężeni. Zaśniemy w trymiga!

Forsen Forte sposób użycia

1 tabletka dziennie 20/30 minut przed snem.

Forsen Forte cena, gdzie kupić?

Tabletki Forsen Forte można kupić w aptece. Cena zachęca do rozpoczęcia kuracji – 28 złotych za opakowanie (30 kapsułek).

Forsen Forte opinie

W Internecie nie brakuje opinii na temat tabletek Forsen Forte. Kiedy je przeczytałam, byłam bardzo zaskoczona. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego.

zaw

Nie byłabym sobą, gdybym nie pociągnęła tego tematu dalej. Zaczęłam od powtórnej analizy składu. Bingo! Tak jak już zdążyłam wspomnieć, substancją bazową preparatu Forsen Forte jest melisa. Z kolei jakże cenna dla naszego zdrowia melatonina znajduje się dopiero na czwartym miejscu w składzie. Powinno być na odwrót! Melatonina to hormon produkowany przez szysznkę, który potocznie nazywany jest strażnikiem snu. Trzyma pieczę nad prawidłowym przebiegiem cyklu dobowego organizmu. Wraz z nadejściem zmierzchu nakłania nas do snu, natomiast rano motywuje nas do wstawania. Forsen Forte zawiera zaledwie 0,8 mg melatoniny. Tymczasem specjaliści zalecają minimum 1 mg! A najlepiej 3 lub 5! Zagadka negatywnych komentarzy została rozwiązana. Aczkolwiek ta dotycząca leczenia bezsenności nadal siedzie gdzieś z tyłu mojej głowy i nie pozwala mi….. zasnąć! 😀

Dobre tabletki na sen 

Rozwiązanie mojego problemu znajdowało się bliżej niż się tego spodziewałam – tutaj, w sieci. W trakcie przeczesywania forów internetowych w celu znalezienia opinii na temat Forsen Forte, trafiłam na wpis dotyczący preparatu konkurencyjnej firmy Melatolin Plus.

„Dzisiaj chciałabym napisać kilka słów na temat mojej bezsenności. Zmagam się z nią odkąd pamiętam. Nawet w dzieciństwie miewałam trudności z zasypianiem. Do szkoły chodziłam ja zombie. Zaczęły się problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Miałam coraz gorsze oceny. Rodzice zaprowadzili mnie do lekarza. Diagnoza była następująca – dojrzewanie. Pomimo 20 lat na karku, problem nie ustąpił. Było jeszcze gorzej! Praca, kredyt – stres dołożył swoje trzy grosze. Próbowałam pomóc sobie melisą, rumiankiem, miętą. Bezskutecznie. Mąż kupił mi Melatolin Plus i powiedział, że mam łykać. Więc łykałam… Działanie zaobserwowałam już po zażyciu pierwszej tabletki – zasnęłam po pięciu minutach od położenia się do łóżka. Aczkolwiek w dalszym ciągu budziłam się  w nocy i wstawałam przed zegarkiem. W pełni zadowalające efekty osiągnęłam po jakimś miesiącu. Teraz śpię jak dziecko, a rano budzę się wypoczęta! Polecam wszystkim nocnym Markom!” 

Jagoda, 33 lata

Melatolin Plus skład

Patrząc na skład tabletek Melatolin Plus, trudno się nie zgodzić z tym co napisała Jagoda. Krótko mówiąc: Melatolin Plus ma podstawy do tego, żeby działać! Oprócz naturalnych ekstraktów roślinnych zawiera wspomnianą przeze mnie melatoninę (stąd jego nazwa) oraz:

 • L-tryptofan
 • L-teaninę
 • Kwas gamma-aminomasłowy (GABA)
 • Witaminę B6

Melatolin Plus działanie

Melatolin Plus to preparat o wszechstronnym działaniu. Likwiduje różnorakie przyczyny bezsenności. Upora się z tą spowodowaną:

 • nadmiernym stresem
 • przepracowaniem
 • jet-lagiem
 • niehigienicznym trybem zycia
 • pracą w systemie zmianowym

mel

Melatolin Plus gdzie kupić?

Melatolin Plus to suplement najnowszej generacji, jego formuła została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami. Co znajduje odzwierciedlenie nie tylko jego w składzie, ale również dostępności. Melatolin Plus można kupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu, a konkretnie oficjalnego sklepu producenta – klik. Moim zdaniem jest to bardzo duże ułatwienie. Nie tracimy czasu w kolejkach, nie dajemy sobie wcisnąć kolejnego kitu płynącego z ust jakże przemiłej Pani farmaceutki. 🙂 Klikamy „Zamów Teraz”, czekamy na kuriera i cieszy się błogim snem!

zamówie

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *