Valerin Sen – opinie, działanie, skład cena!

 

 

Trudno nie zgodzić się z tym, co powiedział dr Paweł Gałek. Świat nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Większość z nas problemy dnia codziennego zabiera do łóżka. Nic dziwnego, że nie możemy zasnąć wówczas gdy myślimy o tym, czy w nadchodzącym miesiącu będziemy mieli z czego spłacić ratę kredytu. A gdyby tak wyłączyć mózg? Niestety, to niemożliwe. Mamy dwa wyjścia: udać się do specjalisty lub zacząć działać na własną rękę. Domyślam się, że większość z Was wybierze tą drugą opcję. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie kwestie finansowe, ale również o pewnego rodzaju barierę umysłu, której pokonanie może przysporzyć naprawdę wielu problemów. Ciężko otworzyć się przed kimś bliskim, a co dopiero przed obcym człowiekiem – psychiatrą.

Ten, kto przesłuchał wywiad w całości wie, że gotowych rozwiązań nie brakuje. Aktywność fizyczna, zasypianie i wstawanie o tej samej porze. Ze swojej strony mogę dorzucić słuchanie muzyki relaksacyjnej oraz suplementację Valerin Sen. Środek o którego istnieniu dowiedziałam się całkiem niedawno. Jestem bardzo ciekawa, czy działa tak jak obiecywała pani farmaceutka. Jeżeli również Cię to interesuje, zostań ze mną do końca tego wpisu i przekonaj się czy Valerin Sen jest preparatem godnym zakupu!

sen

Valerin Sen 

Valerin Sen to jeden z trzech produktów wchodzących w skład serii Valerin. Stworzony z myślą o osobach zmagających się z problemem bezsenności, z którą jak się okazuje walczy coraz więcej Polaków. Wyniki najnowszych badań sondażowych nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Co trzeci mieszkaniec naszego kraju ma problemy ze snem! Aż strach pomyśleć, co będzie za jakiś czas! Musimy zacząć działać, najlepiej natychmiast!

Valerin Sen skład

Formuła preparatu Valerin Sen bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych, dzięki którym będziemy w stanie zapanować nad naszym układem nerwowym, zrelaksować się i odprężyć, a przede wszystkim spokojnie zasnąć. Nie wiem jak jest u Was, ale przypuszczam że podobnie. Mój wieczór wygląda mniej więcej tak:

 • nerwowe spoglądanie na wskazówki zegara
 • przekręcenie się z boku na bok
 • nocne wędrówki – a to okna, a to do kuchni
 • bezsensowne gapienie się w ekran komórki, telewizora, tabletka lub komputera

Wracając do sedna, czyli do składu Valerin Plus. Prezentuje się następująco:

seno

Nie powiem, robi wrażenie. Moja koleżanka stosowała środek o łudząco podobnym recepturze Melatolin Plus i bardzo sobie chwaliła efekty. Mam nadzieję, że o Valerin Sen będzie można będzie napisać to samo.

Valerin Sen ulotka

W ulotce Valerin Sen znajdziemy nie tylko informację na temat szczegółowego składu preparatu, ale również szereg innych notyfikacji, istotnych z punktu widzenia każdego potencjalnego konsumenta.

 • Sposób użycia: 1-2 tabletki bezpośrednio przed snem.
 • Skutki uboczne: ze względu na wspomniane wcześniej właściwości, nie zaleca stosowania preparatu Valerin Sen u osób kierujących pojazdami mechanicznymi oraz u tych odczuwających zmęczenie.

Valerin Sen cena

Valerin Sen to preparat, który można kupić w bardzo przystępnej cenie – 11 złotych za opakowanie (20 kapsułek).

Valerin Sen opinie

Nawet nie wiecie, jak mylne okazały się moje przypuszczenia. Niestety, Valerin Plus nie jest tak skuteczny jak polecany przez moją przyjaciółkę Melatolin Plus. Tak przynajmniej wynika z opinii osób, które miały okazję go przetestować.

 

„Ostatnimi czasy w moim życiu nie dzieje się najlepiej. Śmierć bliskiej mi osoby, utrata pracy. To wszystko odbiło się na jakości moje snu. Już nie pamiętam, kiedy spokojnie przespałam całą noc. Wizyta u psychologa czy psychiatry nie wchodziła w grę. W mojej sytuacji musiałam oszczędzać każdy grosz. Dlatego zdecydowałam się na zakup Valerin Sen. 11 zł to nie majątek. Niestety, nie zauważyłam żadnych pozytywnych rezultatów. W dalszym ciągu nie mogę spać. Przekręcam się z boku na bok, co chwila patrzę na zegarek. Będę wdzięczna za polecenie czegoś naprawdę skutecznego. W przeciwnym razie podzielę los mojego przyjaciela i znajdę się po drugiej strony barykady”.

Ania, 32 lata

Melatolin Plus

Postanowiłam spróbować tego, co sprawdzone czyli Melatolin Plus. Kiedy zajrzałam na oficjalną stronę producenta okazało się, że moja spostrzegawczość pozostawia wiele do życzenia. Otóż wspomniane przeze mnie tabletki oprócz substancji, które znajdziemy w preparacie Valerin Sen zawierają melatoninę – hormon snu, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów okołodobowych zachodzących w naszym organizmie. To właśnie dzięki niej, jesteśmy w stanie odróżnić dzień od nocy.

mel

Melatonina – czym jest i jak działa na nasz organizm? 

Melatonina to hormon wydzielany przez szyszynkę – gruczoł umiejscowiony w centralnej części mózgu. Produkowana jest tylko i wyłącznie w ciemności, dlatego też osoby zmagające się z bezsennością mają do czynienia jednocześnie z jej niedoborem. Zaciera się granica między nocą a dniem. Pomimo tego, że wskazówki zegara już dawno pokazały północ, funkcjonujemy tak jakby było południe. Rozwiązanie nasuwa się samo. Chcesz pozbyć się insomnii? Suplementuj melatoninę.

 

Meltolin Plus działanie

To preparat zawierający optymalne stężenie melatoniny, które w połączeniu z takimi składnikami jak ashwagandha czy ekstrakt z szyszek chmielu przynosi naprawdę zadowalające rezultaty.

 • ułatwia zasypianie
 • zmniejsza liczbę przebudzeń
 • sprzyja konsolidacji snu
 • wydłuża czas trwania fazy REM
 • odpręż i relaksuje
 • poprawia nastrój
 • zmniejsza negatywne skutki pracy w systemie zmianowym
 • chroni przed jet-lagiem

 

zamówie

Meltolin Plus opinie

Melatolin Plus to stosunkowo nowy preparat. Aczkolwiek już zdążył zjednać sobie sporą rzeszę fanów –  w tym oczywiście mnie i moją przyjaciółkę Asię. 🙂

op

Cóż mogę napisać… Chyba tylko tyle, że zgadzam się z moją przedmówczynią. Ah nie przepraszam! Chciałabym poruszyć jeszcze jedną, moim zdaniem bardzo istotną kwestię – Melatolin Plus nie uzależnia!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *