Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nutrisst/domains/malakawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 552

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nutrisst/domains/malakawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 553

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nutrisst/domains/malakawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 555

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nutrisst/domains/malakawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 570

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nutrisst/domains/malakawka.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 573
Tabletki nasenne Sen Apotex – opinie, działanie, skład, cena. – Śmiertelnie niebezpieczne odchudzacze!!!

Tabletki nasenne Sen Apotex – opinie, działanie, skład, cena.

„Na sen nigdy już nie wezmę nic” – ile ja bym dała, żeby ze spokojem ducha i czystym sumieniem móc zaśpiewać te słowa. Gwoli wyjaśnienia to fragment bardzo popularnej piosenki Urszuli o jakże wymownym tytule: „Na sen”. Niestety prawda jest zgoła inna. Za każdym razem kiedy kładę się do łóżka zastanawiam się czy tym razem uda mi się zasnąć… Z informacji, które udało mi się znaleźć w sieci wynika, że nie jestem jakimś odosobnionym przypadkiem. Otóż z problemem bezsenności zmaga się co czwarty mieszkaniec naszego kraju! Jego rysopis wygląda mniej więcej tak:

 • młody, ambitny, nastawiony na sukces zawodowy, spędzający w pracy kilkanaście godzin dziennie!

Szybkie tempo życia jest jedną z najczęstszych przyczyn bezsenności! Lekarze i specjaliści twierdzą, że powinniśmy zwolnić. Z kolei wyciąg z konta bankowego uważa inaczej. Krzyczy: więcej, lepiej, bardziej!

W sytuacji nadmiernego napięcia nerwowego układ współczulny pracuje na najwyższych obrotach. Adrenalina oraz noradrenalina są produkowane w zatrważających ilościach! Serce zaczyna bić coraz mocniej, podnosi się ciśnienie krwi, źrenice są coraz bardziej rozszerzone. Nic dziwnego,  że nie możesz zasnąć. Twój organizm jest nastawiony na walkę z problemami dnia codziennego, a nie na na błogi odpoczynek. Na domiar złego, dochodzi do zaburzenia wytwarzania melatoniny – strażniczki snu, dzięki której nasz organizm jest w stanie rozróżnić dzień od nocy.

Melatonina

Cykl dobowy człowieka trwa 24 godziny. Jest regulowany przez ośrodkowy układ nerwowy, w tym również szyszynkę – gruczoł odpowiedzialny za produkcję melatoniny. Synteza tego hormonu jest uzależniona od natężenia światła. Odbywa się po zmroku – w dzień jest zablokowana. Niestety takie czynniki jak:

 • przewlekły stres
 • praca w systemie zmianowym
 • nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych
 • częste podróże
 • używki: palenie papierosów, nadmierne spożycie alkoholu

zaburzają jej produkcję. Przykład z życia? Proszę bardzo. Leżysz na łóżku i nie możesz zasnąć. Sięgasz po laptopa, włączasz film. Dwie godziny minęły jak z bicza strzelił, a Ty dalej przewracasz się z boku na bok! Mało tego! Jesteś taka jakby bardziej pobudzona! W momencie naciśnięcia klawisza „Play” zaburzyłaś pracę szyszynki, a tym samym produkcję melatoniny. Niebieskie światło emitowane przez ekran komputera wysyła do Twojego mózgu następujący komunikat: „Stary jest dzień! Nie ma czasu na spanie”! Pomimo tego, że realia są zupełnie inne. Zegar już dawno wybił godzinę 12… w nocy!

Niedobór melatoniny – leczenie

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jesteś człowiekiem nowoczesnych technologii. Nie wyobrażasz sobie życia bez smartfona, laptopa, telewizora czy tableta. Byłabym zapomniała o smartwachu! Spokojnie, nie będę Cię namawiać do tego, abyś zaczęła żyć offline. Rozwiązaniem Twoich problemów ze snem może okazać się suplementacja melatoniny.  Na rynku nie brakuje specjalistycznych preparatów medycznych, które w swoim składzie zawierają wyżej wymieniony hormon. Ba! Jest ich co niemiara! Ciężko zdecydować, który wybrać! Możesz zdać się na opinię przemiłej pani farmaceutki, która wciśnie Ci pierwszy lepszy środek lub zaufać mojej osobie! Wybór należy do Ciebie!

Melatonina w tabletkach

Zrobiłam mały research, który zmotywował mnie do stworzenia poniższego zestawienia. Znajdziecie w nim porównanie dwóch popularnych produktów z dodatkiem melatoniny. Jak nie trudno się domyślić, zwycięzca może być tylko jeden. Kto nim będzie? Sen Apotex czy Melatolin Plus?

Sen ApotexPreparaty na stres i zmęczenie Sen Apotex 30 tabl

To preparat o działaniu uspokajającym oraz ułatwiającym zasypianie. Stworzony z myślą o osobach, które żyją w ciągłym stresie – skarżą się na złe samopoczucie, rozdrażnienie oraz bezsenność.

Sen Apotex skład, działanie

Co interesujące na opakowaniu tabletek widnieje następująca informacja: „na sen i urodę”. Przyjrzymy się składowi Sen Apotex i rozważmy słuszność jej zamieszczenia.

 • magnez
 • witamina D
 • witamina A
 • witamina B6
 • witamina E
 • melatonina
 • ekstrakt z szyszek chmielu
 • ekstrakt z ziela melisy

Wszystko się zgadza. Siedem substancji aktywnych – pierwsze cztery dbają o naszą urodę, pozostałe trzy o układ nerwowy, od którego kondycji zależy jakość naszego snu. W celu osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się przyjmowanie jednej tabletki dziennie.

Sen Apotex cena

Cena zachęca do zakupu 21 złotych za opakowanie, w środku którego znajdziemy 20 tabletek Sen Apotex. Sprawdźmy, co na ich temat mają do powiedzenia najbardziej zainteresowani, czyli osoby zmagające się z bezsennością.

Sen Apotex opinie

opi

Dwie jakże skrajne opinie. A jak Sen Apotex wypada w ogólnej ocenie konsumentów? 3.0 – zaledwie trzech na dziesięciu pacjentów kupiłoby go po raz kolejny.

Melatolin Plus mel

Teraz wezmę pod lupę preparat konkurencyjnej firmy Melatolin Plus  – który swoim działaniem zaledwie w minimalnym stopniu przypomina Sen Apotex. W przeciwieństwie do poprzednika skupia się przede wszystkim na poprawie jakości snu oraz ogólnego samopoczucia. Jego różnicowany skład uzupełni naszą codzienną dietę w substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, w tym również szyszynki – gruczołu odpowiedzialnego za produkcję melatoniny.

Melatolin Plus  działanie

 • ułatwia zasypianie
 • zmniejsza ilość przebudzeń w ciągu nocy
 • dodaje energii
 • poprawia nastrój
 • ułatwia wstawanie
 • niweluje dyskomfort spowodowany jet-lagiem
 • zmniejsza skutki uboczne pracy w systemie zmianowym
 • zwiększa odporność organizmu na stres

Jeżeli chcesz poprawić komfort swojego życia – pozbyć się bezsenności i odzyskać dobry nastrój, pamiętaj o regularnej suplementacji Maletolin Plus – dwie kapsułki dziennie 30 minut przed snem!

Melatolin Plus skład

Sen Apotex nie dorasta Maletolin Plus do pięt. Formuła preparatu bazuje bowiem na aż 10 substancjach aktywnych! Naturalne ekstrakty roślinne w połączeniu z melatoniną czy kwasem GABA tworzą kompozycję nie do podrobienia! Drugiej takiej ze świecą szukać – piszę to w pełni świadomie!

 • Melatonina
 • Ekstrakt z liści melisy lekarskiej
 • L-tryptofan
 • L-teanina
 • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy
 • Kwas gamma-aminomasłowy (GABA)
 • Ekstrakt z szyszek chmielu
 • Ekstrakt z słupków kwiatu szafranu
 • Ekstrakt z ziela rumianku pospolitego
 • Witamina B6

meli

Melatolin Plus opinie

Konsumenci są zgodni, co do działania Maletolin Plus. Twierdzą, że preparat trwale usuwa problem bezsenności, a jednocześnie nie uzależnia oraz nie powoduje skutków ubocznych!

02

 

Melatonina w tabletkach – podsumowanie 

Panie i panowie, ladies and gentlemen – the winner is Melatolin Plus. Bezwzględny pogromca bezsenności! Skuteczny i bezpieczny w działaniu!!! 

puch

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *