Tabletki na odchudzanie SentiVit – poznaj moją opinię!

592Kiedy spojrzałam na skład tabletek na odchudzanie SentiVit, pomyślałam „bingo”! W końcu udało mi się trafić na coś skutecznego! Otóż w preparacie SentiVit znajdziemy wszystkie popularne substancje odchudzające:

 • zielony jęczmień
 • guarana
 • zielona herbata
 • piperyna
 • zielona kawa
 • l-karnityna

Natychmiast weszłam na stronę producenta i zrobiłam zapas. Kupiłam trzy opakowania naraz! Skusiła mnie nie tylko promocyjna cena, ale  również gratisy, które producent dorzuca do każdego zakupu, a mianowicie:

 • zielony poradnik – przypuszczam, że to jakiś zeszyt z dietetycznymi przepisami
 • kalkulator idealnej wagi
 • przyrząd do pomiaru tłuszczu w organizmie
 • upominek niespodzianka

A zapomniałam wspomnieć o tym, że producent gwarantuje nam zwrot pieniędzy wówczas, gdy SentiVit nie zadziała. Tak to wyglądało w teorii, a jak było w praktyce? Przeczytaj mój wpis i sprawdź!

Sentivit – moja opinia 

Zaraz po rozpakowaniu przesyłki miało miejsce jedno wielkie rozczarowanie… Nie dostałam żadnych gratisów!! :( Wiem, że to pierdoła… ale było mi przykro. No cóż… Pomyślałam, że muszą mieć tam niezły przemiał i po prostu w trakcie pakowania przeoczyli jeden karton. Przejdźmy do najważniejszego, czyli do preparatu SentiVit. Tabletki są niewielkich rozmiarów i mają ładny zielony kolor. Nie miałam problemów z ich połykaniem i ogólnie z ich stosowaniem – bierzemy jedną dziennie.

 • Po pierwszym opakowaniu – teoretycznie powinnam schudnąć 6 kilogramów – przynajmniej tak twierdzi producent. Spójrzcie na to:

5904

Teoretycznie, bo praktycznie schudłam 1 kilogram! No cóż lepszy rydz niż nic. Otworzyłam drugie opakowanie i miałam nadzieję, że po kolejnych 30 dniach moja waga w końcu ruszy w dół!

 • Po drugim opakowaniu – nic! Zupełnie nic! Nie odnotowałam żadnych spadków!
 • Po trzecim opakowaniu – szczerze mówiąc nie miałam ochoty go otwierać… Nie liczyłam na to, że uda mi się schudnąć…. Ale skoro wydałam tyle pieniędzy i dotychczas nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych, to żal było wyrzucać. Tak jak przypuszczałam – waga dalej stała w miejscu….

W ciągu 90 dni udało mi się schudnąć cały 1 kg!!! Porażka!! Oczywiście odesłałam puste opakowania po tabletkach SentiVit i opisałam całą sytuację. Producent stwierdził, że nie zwróci mi pieniędzy, bo przecież schudłam!!! Myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok!! Wysłałam kolejne pismo, ale oczywiście nie dostałam odpowiedzi zwrotnej!!

Mój numer jeden – African Mango 

africanmango-homeNie miałam zamiaru rezygnować z odchudzania. Codziennie patrzyłam na swoje odbicie w lustrze i codziennie uświadamiałam sobie, jak wiele mam do zrobienia… Jednocześnie wiedziałam, że bez wspomagaczy nie mam szans na wygraną.  Mój metabolizm jest tak spowolniony, że szkoda gadać.. Tym razem nie dałam nabrać się na obietnice producenta. Kupiłam tabletki, które brała moja koleżanka – African Mango, dzięki nim Aśka schudła 18 kilogramów w niecałe cztery miesiące! Podesłała mi link do strony na której można zamówić ten preparat. Kliknęłam ZAMÓW TERAZ  i czekałam na paczkę. Tym razem kupiłam tylko jedno opakowanie. Mimo wszystko wolałam zachować ostrożność. Przez miesiąc łykałam dwie kapsułki African Mango dziennie. Po wybraniu 60 tabletek weszłam na wagę. Schudłam 6 kilogramów w miesiąc!!! Dacie wiarę!!! Sześć kilogramów!!! Okazuje się, że tabletki tabletkom nie równe… I wcale nie ilość znaczy jakość! W African Mango znajdziemy tylko jedną substancję aktywną – wyciąg z afrykańskiego mango (Irvingia Gabonesis). A efekty? Jak widać na poniższym zdjęciu – są rewelacyjne!!!

589

 


   2 Comments


 1. wioletta123
    19 Czerwiec 2017

  Szkoda, że tak późno trafiłam na Twojego bloga. Też padłam ofiarą tabletek SentiVit… Podobnie, jak Ty nie dostałam żadnych gratisów, o których wspominał producent i oczywiście nie schudłam!!! Jestem załamana!!! Tyle kasy poszło w błoto!!!

 2. malina
    20 Czerwiec 2017

  Bardzo fajna notka. Teraz wiem na co zwracać uwagę przy zakupie tabletek. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie dam się wrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *