Nervomix Forte – opinie, działanie, skład, ulotka

Znajomy obrazek? Śmiem twierdzić, że tak. Gdyby było inaczej, nie czytałabyś mojego bloga. Niestety, muszę Cię zmartwić. Praktykowany przez Ciebie sposób to ściema. Naukowcy z  Uniwersytetu w Oxfordzie  doszli do wniosku, że liczenie owiec nie ułatwia zasypiania. Wręcz przeciwnie! Pobudza do pracy ciało migdałowate – narząd odpowiedzialny za jakość snu!!!

Aby pozbyć się problemu bezsenności, najpierw należy poznać jego przyczynę. Jedną z najczęstszych jest nadmiar stresu, o który w dzisiejszych czasach nie trudno. Czyha na nas wszędzie: w domu, w pracy, w szkole… Jak z nim walczyć? Specjaliści zalecają uprawianie sportu. Teoretycznie to bardzo dobry pomył. Praktycznie, nie do końca….Trening kardio wykonany w  godzinach wieczornych nie ułatwi sprawy. Podniesie temperaturę ciała oraz ciśnienie krwi przez co jeszcze ciężej będzie nam zasnąć. Skutecznym sposobem na zmniejszenie napięcia nerwowego, a jednocześnie bezsenność mogą okazać się tabletki. Spokojnie, nie mam na myśli leków psychotropowych a ziołowe suplementy diety sprzedawane bez recepty. Bezpieczne dla naszego organizmu. Jednym z najbardziej popularnych jest preparat Nervomix Forte. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie producenta. 

Nervomix Forte 

Nervomix Forte to naturalny preparat ziołowy o działaniu uspokajającym, odprężającym oraz nasennym. Zawarte w nim składniki aktywne łagodzą stan napięcia nerwowego oraz pomagają uporać się z problemem bezsenności. Wskazaniem do stosowania wyżej wymienionego środka są również okresy przewlekłego stresu. 

Nervomix Forte ulotka

skład

Słowa producenta znajdują odzwierciedlenie w ulotce – Nervomix Forte to naturalny suplement diety. W jego składzie nie znajdziemy substancji pochodzenia chemicznego. Siła natury zamknięta wygodnej do połknięcia kapsułce. 

Sposób użycia:

Maksymalna dawka dzienna nie powinna przekraczać 420 mg. Powyższa wartość odpowiada 12 kapsułkom Nervomix Forte. 

Środki ostrożności:

Odradza się stosowanie produktu kobietom w ciąży, matkom karmiącym, dzieciom poniżej 12 roku życia oraz osobom uczulonym na którąkolwiek substancję wchodzącą w skład Nervomix Forte. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż trzy tygodnie. Chęć jej przedłużenia należy skonsultować z lekarzem! 

Nervomix Forte cena

Jedno opakowanie Nervomix Forte (60 tabletek) kosztuje niecałe 30 złotych. 

nervo

Nervomix Forte opinie

Nervomix Forte niczym nie różni się od wielu innych dostępnych na rynku środków uspokajających. Ma praktycznie taki sam skład jak popularne tabletki Positivum. A nie przepraszam! Omawiany w dzisiejszym wpisie preparat zawiera ziele dziurawca, którego nie znajdziemy u konkurencji. Aczkolwiek nie jest to powód do radości. Dziurawiec to bardzo podstępne zioło…. Jego stosowanie może zmniejszyć wchłanialność niektórych leków, w tym antykoncepcji hormonalnej!!! W związku z czym, kobiety stosujące ten rodzaj zabezpieczenia powinny zachować szczególną ostrożność! Wracając do meritum, czyli opinii na temat Nervomix Forte – w Internecie jest ich całkiem sporo. Poniżej zamieściłam jedną z nich. Zainteresowanych zapraszam do lektury.

gosto

Melatonina 

Trudno się nie zgodzić z autorką powyższego wpisu. Osoby, które zmagają się z bezsennością, przeważnie mają obniżony poziom melatoniny, czyli hormonu odpowiedzialnego za prawidłowy przebieg procesów biologicznych zachodzących w organizmie. To właśnie on wraz ze zmierzchem nakłania nas do snu. Oprócz tego:

 • poprawia nastrój, pamięć oraz koncentracje
 • zmniejsza ilość przebudzeń w ciągu nocy
 • ułatwia poranne wstawanie
 • dodaje energii

Jak zadbać o prawidłowe stężenie melatoniny we krwi? Odpowiedź na to pytanie również znajdziemy w zamieszczonym przeze mnie komentarzu.

mel

Melatolin Plus

Melatolin Plus to suplement diety zawierający bezpieczną dawkę melatoniny, adekwatną do potrzeb naszego organizmu. Dzięki niemu będziesz w stanie uzupełnić jej niedobory oraz poprawić jakość swojego życia.

 • Pozbędziesz się problemów z zasypianiem
 • Będziesz bardziej skoncentrowana, efektywna oraz wydajna w ciągu dnia – jestem przekonana o tym, że Twój szef to doceni
 • Odzyskasz dobry nastrój oraz utraconą chęć życia

Melatolin Plus – dla kogo?

Melatolin Plus sprawdzi się przede wszystkim u osób zapracowanych, zestresowanych, cierpiących na bezsenność. Aczkolwiek znajdzie również zastosowanie u tych, którzy często podróżują. Albowiem w znaczący sposób zmniejsza dyskomfort spowodowany jet-lagiem.

Melatolin Plus – jak stosować?

Suplemetacja jest banalnie prosta. Sprowadza się do przyjmowania 2 kapsułek dziennie 30 minut przed snem. Już po zażyciu pierwszej dawki Melatolin Plus zauważysz różnicę w jakości  snu. Twoje ciało będzie zrelaksowane, a dusza wolna od natrętnych myśli utrudniających zasypianie.

Melatolin Plus – skład

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że Melatolin Plus to przeciętnej jakości preparat. W końcu na rynku farmaceutycznym nie brakuje środków zawierających melatoninę w składzie. Nic bardziej mylnego. Producent Melatolin Plus uzupełnił jego działanie o dodatek takich składników, jak:

 • Melisa lekarska
 • L-tryptofan
 • Ashwagandha
 • Szyszki chmielu
 • Kwiat szafranu
 • L-teanina
 • Kwas gamma
 • Witamina B6

charakteryzujących się właściwościami uspokajającymi, odprężającymi oraz relaksującymi. Podsumowując: pełen chillout, luz i dobry sen!

zamów


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *