Meizitanc- bez atestu, ale panie go chwalą…

Trucizna, trucizna.

meizi

 

To cytat z rozmowy, która była lekką „podpuchą”. Oto, co mówili o tym „leku” ludzie, którzy go rozprowadzają:

Toksykolog: – Sprzedawcy twierdzą, że kapsułki zawierają tylko naturalne składniki: błonnik czy wyciąg z pestek owoców. Bzdura, zawierają granulat, który jest czystą sibutraminą! Jestem przerażony niewiedzą albo niefrasobliwością tych, co kupują, i tych, co sprzedają.

Sprawdziliśmy wyrywkowo we wrocławskich sklepach. Sprzedawca ze sklepu zielarskiego: – Tak, mamy, opakowanie wystarczające na miesiąc kosztuje 120 zł. Zawiera liść lotosu, marzankę, pestki arbuza… Pochodne amfetaminy? Pierwsze słyszę.

Pani w hurtowni zielarskiej – Akurat nie mamy, ale możemy sprowadzić. Nie ma atestu, ale klienci są bardzo zadowoleni.

Internetowi dilerzy zachęcają: „Najbardziej skuteczny środek odchudzający, nie wymaga żadnej diety ani ćwiczeń”. – Co zawiera? Jakieś tam miłorzęby i jojoby, same zielne składniki – rzuca krótko jeden z handlarzy. Inny jest lepiej zorientowany: – Tak, ma taki środek chemiczny, po którym trzeba naprawdę uważać: sibutramina, ale tylko 15 mg.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75476,5700915,Odchudzanie_amfetamina.html#ixzz3nhJDyn8b

Nielegalne , bo zagraża życiu i zdrowiu!!!!

Jest preparatem odchudzającym w postaci tabletek. Podczas jego stosowania nie należy podejmować głodówek i ograniczać ilości jedzenia. Preparat przyśpiesza tempo metabolizmu i doprowadza do spadku poziomu elektrolitów. Z tego powodu podczas stosowania leku konieczne jest wypijanie dużych ilości wody, aby się nie odwodnić (około dwa i pół litra dziennie). Efektem ubocznym działania preparatu mogą być zawroty głowy oraz drżenie rąk. Tabletki zawierają w swoim składzie sibutraminę. Stosowanie leku z tą substancją bez uzgodnienia z lekarzem może prowadzić do zgonu.

Producenci tego preparatu piszą, że umożliwia spadek masy ciała nawet do dziesięciu kilogramów w ciągu czterech tygodni. Pamiętajmy jednak, że gdy tracimy więcej niż kilogram wagi na tydzień możemy mieć efekt jojo

Skutki uboczne- śmierć!!!

znak napięcie

Stosowanie meizitang może prowadzić do problemów z zaśnięciem, bezsenność. Inny efekt działania leku to bardzo krótki sen – budzenie po dwóch godzinach. Jest to efekt wtórnego wychwytu sibutraminy. Środek może powodować również nadmierną potliwość, pieczenie spojówek, podwyższone ciśnienie tętnicze krwi przez dłuższy okres czasu- nawet trzy miesiące po odstawieniu. Efektem działania jest również duża potliwość- człowiek po zażyciu leku może budzić się zlany potem. Część ludzi, którzy stosowała ten lek miała problemy z błędnikiem, uczucie zimna, suchość w ustach. Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się na stosowanie tego leku pamiętaj, aby stosować się do jego zalecanej dawki czyli jedna tabletka na dzień gdyż większa ilość może być nawet śmiertelna.

Na szczęście mam African Mango…..

AfricanMango_amat_05Przeczytałam ten artykuł z przerażeniem. Dobrze, że kupuję swoje African Mango ze strony producenta. Słyszałam, że po sieci krąży mnóstwo podróbek. Cieszę się też, że mam tak bezpieczny suplement na odchudzanie. Jestem pewna w 100%, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Dzięki niemu schudłam w naturalny sposób i wiem, że nie żałuję wydanych pieniędzy. I nie płaczę nad zmarnowanym zdrowiem, bo African Mango nie zrujnował życia ani zdrowia NIKOMU!!!! Może tylko pomóc, tak jak mi pomógł…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *