Dieta Tasiemcowa……

Cześć, jestem Ewka. Właścicielka tego bloga zezwoliła mi na ten wpis, bo ja sama nie prowadzę bloga. Nie mam na to czasu. A chciałabym Was przestrzec. Od jakiegoś czasu zapanowała moda na odchudzanie z Tasiemcem. Pomyślałam sobie, że zgłębię ten temat, bo jest ciekawy. Wielu ludzi słyszało o odchudzaniu Marii Callas z tasiemcem. Kilkadziesiąt kilo w trzy miesiące. Wynik,którego zazdrościło jej mnóstwo kobiet. Do tej pory nie wyjaśniło się czy to tylko pogłoska, czy prawda. W sieci krąży mnóstwo informacji związanych z takim odchudzaniem. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, jakie konsekwencje wywołuje decyzja o rozpoczęciu takiej diety.

traviata-verona-1952callas

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabletki z tasiemcem

Według opisu produktu, pasożyt rozwija się w organizmie już po 2 tygodniach od połknięcia tabletek, tym samym umożliwiając utratę od 7 do 15 kilogramów. Prawda jest taka, że zaczyna się chudnąć, ale najprawdopodobniej dopiero wtedy, gdy organizm znajduje się na skraju wyczerpania.

Sprzedawcy tabletek z tasiemcem zachwalają ich cudowne działanie. Według nich, po osiągnięciu wymarzonej wagi, tasiemca możesz się łatwo pozbyć dzięki zastosowaniu środków na odrobaczenie. To wszystko ma niewiele wspólnego z prawdą. Tasiemca tak łatwo się nie da pozbyć, bo terapia może trwać kilka miesięcy, a jeśli tasiemiec zagnieździ się poza układem pokarmowym – można się go nigdy nie pozbyć.

b7e5f2a2e38d2e5c845de69287cfeb20,8,1

Tak się dzieje, gdy trafia nam się wągrzyca. Oto jej objawy:

Pasożyt przemieszcza się wraz z krwią i wywołuje różnorodne objawy, w zależności od organu, w którym się osadzi oraz liczby wągrów. Tasiemiec w mózgu może dawać symptomy charakterystyczne dla guza oraz obrzęku mózgu. Wągry w gałce ocznej często wywołują ślepotę, a w ośrodkowym układzie nerwowym – zaburzenia psychiczne, takie jak halucynacje, apatia, zaburzenia pamięci, zaburzenia emocjonalne czy amnezja. Mogą wystąpić także drgawki, bóle głowy i zaburzenia widzenia.

images

Wągrzyca może rozwijać się w organizmie przez wiele lat, zanim da pierwsze objawy. Gdy bowiem wągry zagnieżdżają się w organach, są żywe, co powoduje blokadę układu odpornościowego człowieka. Dopiero gdy umierają, organizm zaczyna się bronić, wywołując zaburzenia funkcjonowania narządów.

Zdrowy sposób na odchudzanie: African Mango

Mogłam kupić te tabletki z tasiemcem, ale zdecydowałam się na metodę mniej inwazyjną i wybrałam African Mango. Trafiłam na informacje o tych tabletkach właśnie, kiedy szukałam informacji i diecie tasiemcowej. Więc African Mango spadło mi z nieba.

AfricanMango_amat_02

Na początek jedno opakowanie, bo jestem nieufna z zasady. Zaczęłam brać i po miesiącu moja waga spadła. Ale to nie było dla mnie najważniejsze. Mój cholesterol spadł. A martwiłam się, bo od jakiegoś czasu miałam dość wysoki poziom cholesterolu. Udało się go zbić dzięki African Mango. I nie musiałam jeść tych wszystkich okropnych margaryn. Lepiej się czuję, więcej chodzę, więcej się uśmiecham, kupuje nowe ubrania. Nawet stopy mam mniejsze o rozmiar. African Mango oczyścił mój organizm i dał mi dużo energii do walki z codziennymi trudnościami. Polecam wszystkim kupować, ale tylko oryginalne African Mango i tylko ze strony producenta.

africanmango-home

Pozdrawiam wszystkich wykopujących się z „dołka”… Lepiej mieć zdrowe i bogate życie wewnętrzne, niż jakiegoś pasożyta w sobie, prawda?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *