Cla na odchudzanie

bioMit na temat szkodliwości tłuszczu w diecie, został już dawno obalony! Wszystkie osoby, które chociaż w niewielkim stopniu interesują się tematyką zdrowego odżywiania wiedzą, że tłuszcz przyspiesza proces odchudzania. Oczywiście chodzi o ten dobry tłuszcz, a nie ten rafinowany, który znajdziemy w słodyczach czy fast foodach. Tą rewelacyjną właściwość tłuszczu postanowił wykorzystać producent suplementu diety BIO C.L.A, który stworzył tabletki wspomagające odchudzanie na bazie kwasu linolowego, czyli nienasyconego kwasu tłuszczowego należącego do grupy Omega 3. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie przetestowała wspomnianego przeze mnie preparatu.

BIO C.L.A z zieloną herbatą – skład, działanie, cena, dawkowanie 

Skład:

 • Ku mojemu zaskoczeniu, suplementy BIO C.L.A ma bardzo dobry skład. Zawiera aż 80% kwasów tłuszczowych z oleju z krokosza barwierskiego (CLA) oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Żadnych wypełniaczy i konserwantów. Chciałabym się do czegoś przyczepić, ale po prostu nie mam do czego!!!

Działanie:

 • zwiększenie tempa przemiany materii
 • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 • redukcja apetytu
 • zwiększenie masy mięśniowek

Cena i dawkowanie:

 • Suplement diety Bio C.L.A z zieloną herbatą jest dosyć drogi… Za jedno opakowanie (90 tabletek) zapłacimy 70 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że producent zaleca brać 6 kapsułek dziennie!!!! To jedno opakowanie wystarczy nam na dwa tygodnie kuracji!!!

Cla na odchudzanie – moja opinia 

Suplement diety Bio C.L.A ma bardzo ładne i estetyczne opakowanie. Białe z małym okienkiem przez które widać blistry z tabletkami. 😀 A właśnie! A propos tabletek! Są koloru czarnego i mają niewielki rozmiar. Na szczęście! Bo łykanie 6 „kolosów” dziennie byłoby nie lada wyzwaniem! Całą zalecaną dawkę podzieliłam na trzy porcje. Dwie tabletki do śniadania, dwie do obiadu i dwie przed treningiem. Po dwóch tygodniach nie zaobserwowałam absolutnie żadnych efektów, ale dałam Bio C.L.A jeszcze jedną szansę i zamówiłam kolejne opakowanie. Po miesiącu dalej nic. Waga ani drgnęła! W trakcie łykania suplementu nie stosowałam diety, ale też nie obżerałam się!!! Jadłam normalnie. Trzy posiłki dziennie. Liczyłam na naprawdę dobre efekty… albo chociaż jakiekolwiek. Chociaż jeden malutki kilogram. A tutaj nic. DOSŁOWNIE NIC! Totalna klapa! Podsumowując: nie twierdzę, że zdrowe tłuszcze nie pomagają schudnąć, bo ten fakt został udowodniony naukowo, ale jedno jest pewne.. Bio C.L.A nie odchudza! I to nawet w najmniejszym stopniu… No chyba, że mówimy o odchudzaniu portfela, to owszem robi to bardzo dobrze!!! 

Na szczęście nie ma tego złego……

54co by na dobre nie wszyło! W trakcie szukania opinii na temat CLA trafiłam na kilka fajnych blogów na temat odchudzania. Dziewczyny testują różnego rodzaju tabletki, diety itp.. Wiele z nich polecało suplement diety African Mango. Muszę Wam powiedzieć, że byłam zaskoczona tym, jakie efekty udało im się osiągnąć. Jedna schudła 12 kilogramów w dwa miesiące, druga 10! Postanowiłam kupić to cudo i sprawdzić, czy rzeczywiście działa. Za jedno opakowanie zapłaciłam 149 zł…. I to za 60 tabletek! A jeszcze przed chwilą pisałam, że Bio C.L.A jest drogie 😀 No cóż…. Brałam dwie tabletki dziennie. Jedną do śniadania, a drugą przed pójściem spać. Pierwsze efekty zauważyłam po jakiś 7 dniach – częściej chodziłam do toalety i nie miałam problemów z…. wiadomo czym. 😀 Po 14 dniach sprawdziłam wagę – 4 kilogramy mniej. Super! Ale podchodziłam do tego spadku z pewną rezerwą… Zdawałam sobie sprawę z tego, że dopiero, co zaczęłam się odchudzać…Na początku drogi do szczupłej sylwetki zawsze chudnie się szybciej. Jednak, gdy po czterech tygodniach odnotowałam kolejny spadek – 5 kilogramów mniej byłam pewna, że African Mango działa!!!

Łącznie schudłam 9 kilogramów w sześć tygodni! Super, prawda? Moje tabletki kupiłam tutaj. Z tego, co widzę akurat jest promocja – 20 %. Także wchodźcie i kupujcie, bo znając życie rabat zaraz zniknie… :( Śpieszmy się kochać promocje.. tak szybko odchodzą. 😀 


   2 Comments


 1. agatka
    16 Czerwiec 2017

  Wiecie, jak to jest z tymi tabletkami. Nie ma cudów, trzeba ruszyć tyłek 😀

  • mandella
     20 Czerwiec 2017

   Owszem cudów nie ma, ale efekty są. Przynajmniej u mnie. Nie stosowałam CLA więc nie mogę napisać opinii na temat tych tabletek, ale rezultaty, jakie udało mi się osiągnąć dzięki African Mango są naprawdę dobre. Dzięki tym tabletkom zrzuciłam 18 kilogramów!!! I to bez sportu, tylko z pomocą diety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *