Neospasmina. Neospasmina syrop. Opinie, działanie, skład, cena.

„Pracownik ma prawo do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu doby i co najmniej 35 godzin w tygodniu”– tak mówi Kodeks Prawa Pracy, a co na to życie? Życie jak zwykle to weryfikuje. Przysłowiowy Kowalski znajduje na odpoczynek zaledwie 4 godziny dziennie! A jakby tego było mało, przeznacza go głównie na oglądanie telewizji – tak wynika z najnowszego raportu CBOS. Nie ma się co oszukiwać. Żyjemy w czasach celów oraz deadline’ów. Liczy się zysk – komfort materialny, a nie psychiczny czy fizyczny. Z takim podejściem daleko nie zajedziemy – co najwyżej na najbliższy cmentarz. Jesteśmy zmęczeni, przepracowani, nie znajdujemy czasu nawet na sen! Śpimy po 3-4 godziny na dobę, tymczasem specjaliści zalecają minimum 6!

Sen jest dla słabych – czy aby na pewno? 

Pewnie nie raz, nie dwa spotkałaś się z takim określeniem. Większość z nas powtarza je jak mantrę, wydłużając okres dobowej aktywności kosztem snu. Co jak się okazuje jest karygodnym błędem! Zarówno lekarze jak i naukowcy twierdzą, że sen odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Bezsenność może szybciej doprowadzić do zgonu niż brak jedzenia!  Już po 2-3 nieprzespanych nocach można zaobserwować znaczący spadek energii, problemy z zapamiętywaniem czy koncentracją. Nie wspominając o przemęczeniu, rozdrażnieniu czy znużeniu. Najprościej mówiąc: sen to zdrowie!

 • obniża ryzyko zawału serca
 • reguluje ciśnienie krwi
 • wspomaga odchudzanie
 • zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II
 • podnosi libido
 • opóźnia procesy starzenia się organizmu
 • poprawia nastrój
 • dodaje energii
 • wzmacnia odporność
 • usprawnia pamięć i koncentrację
 • obniża poziom stresu

Jak zadbać o dobry sen? 

Istnieje cały szereg metod, dzięki którym jesteśmy w stanie poprawić komfort snu. Począwszy od wietrzenia sypialni, a skończywszy na zażywaniu specjalistycznych suplementów diety, których w aptekach jest pod dostatkiem. Reklamowane są jako bezpieczne, naturalne i nieuzależniające. Faktyczna pomoc czy zwykły chwyt marketingowy? Pora uciąć spekulację, poznać całą prawdę na temat tabletek nasennych. W które z nich warto zainwestować, a od których lepiej trzymać się z daleka? Pod lupę weźmiemy dwa popularne środki – syrop Nesopasmina oraz tabletki Mealtoin Plus. Tradycja kontra nowoczesność. Pojedynek czas start!

neos

Neospasmina syrop

Preparat stosowany od pokoleń w stanach przewlekłego zmęczenia, przepracowania czy rozdrażnienia. Pomocniczo w problemach ze snem. Dostępny w formie syropu. Jednorazowa dawka (30 ml) zawiera:

 • ekstrakt z owoców głogu oraz korzenia kozłka lekarskiego (1:1)
 • etanol (10% vol.)

Działa uspokajająco, relaksująco oraz nasennie. Sprawdzi się zarówno u młodzieży jak i dorosłych.

Neospasmina sposób użycia

Dorośli – jedna łyżka 3 razy na dobę

Młodzież – 0,5 łyżeczki 3 razy na dobę

Osobom zmagającym się z problemem bezsenności zaleca się przyjęcie jednorazowej dawki preparatu (30 ml) bezpośrednio przed snem.

Neospasmina środki ostrożności

Neospasmina zawiera  10% vol. etanolu, co odpowiada 60 ml piwa lub 25 ml wina. W związku z czym preparat ten nie powinien być stosowany przez osoby kierujące pojazdami mechanicznymi, zmagające się z chorobą alkoholową lub kobiety w ciąży. Szczególną ostrożność powinni zachować również cukrzycy (wysokie stężenie sacharozy).

Neospasmina cena

Buteleczka (150 ml) odpowiadająca 5-dniowej kuracji kosztuje niecałe 10 zł.

Neospasmina opinie

Neospasmina to preparat polecany przez zdecydowaną większość konsumentów. Co nie zmienia jednak faktu, że kuracji tym środkiem mogą poddać się nieliczni. Cukrzycy, osoby zmagające się z chorobą alkoholową lub te które na stałe przyjmują leki odpadają w przedbiegach.

Neospasmina alternatywa

Doskonałą alternatywą dla syropu Neospasmina mogą okazać się tabletki o których wspomniałam w pierwszej części wpisu – Melatolin Plus. Naturalny i bezpieczny skład zapewnia bezpieczeństwo stosowania – bez skutków ubocznych!

Melatolin Plus działanie

Połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych wzbogaconych o dodatek melatoniny, magnezu czy witaminy B6 daje naprawdę wymierne korzyści.

 • ułatwia zasypianie
 • zmniejsza liczbę przebudzeń w ciągu nocy
 • poprawia nastrój
 • dodaje energii
 • chroni przed niszczącym działaniem stresu
 • zapewnia zdrowy i spokojny sen

Melatolin Plus apteka

Choć Melatolin Plus to środek specjalnego przeznaczenia medycznego nie znajdziecie go w aptece, a w Internecie. To doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Nie tracimy go na stanie w kolejkach. Kurier dostarcza nam tabletki wprost pod nasze drzwi!

meli

Melatolin Plus opinie

Choć Melatolin Plus to stosunkowo nowy preparat – wszedł do sprzedaży dopiero na początku tego roku, nie brakuje opinii na jego temat. Jest najczęściej wybieranym środkiem na bezsenność! 98% konsumentów potwierdza jego skuteczność, twierdząc jednocześnie że Melatolin Plus jest bezwzględny w walce z bezsennością!

„W życiu nie spodziewałam się tego, że tabletki kupione przez Internet tak bardzo mnie zaskoczą! Do tej pory stroniłam od kupowania leków online. Nawet tych na receptę. Sama nie wiem dlaczego. Po prostu, miałam jakąś taką barierę. Na szczęście odważyłam się ją przełamać. Dzięki Melatolin Plus pozbyłam się bezsenności! Spokojnie przesypiam całą noc. Nie wstaje do łazienki czy kuchni napić się mleka, które swoją drogą jest nieskuteczne. Jestem bardziej produktywna w pracy i w życiu. Częściej się uśmiecham” 

Anna, 45 lat

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *